Oczekując dużych zysków należy pamiętać o tym, jak duże znaczenie ma promocja firmy w sieci. Jeśli nie będziemy dbać o rozpoznawalność naszej marki, to przedsiębiorstwa konkurencyjne szybko zyskają przewagę. Pozytywny wizerunek w sieci możemy zbudować na wiele sposobów, więc wszystko zależy od naszych możliwości i preferencji. Reklama firmy w internecie może być zarówno płatna, jak i bezpłatna. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy nie posiadają zbyt dużej ilości środków finansowych.

Fanpage na Facebooku
Facebook to jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych. Zakładając fanpage naszej firmy zwiększamy szansę na pozyskanie nowych klientów. Początkowo możemy mieć problemy ze znalezieniem osób chętnych do obserwowania strony. Zachęcajmy do tego klientów w momencie dokonywania zakupu.

Reklama banerowa
Banery umieszczane na serwisach tematycznych to prosty sposób na to, aby zyskać zainteresowanie szerokiego grona osób. Płacimy zwykle za ilość kliknięć w odnośnik. Na początku powinniśmy celować w serwisy lokalne, których ceny zwykle są niższe. Warto również stworzyć wizytówki w katalogach branżowych. Promowana marka zacznie być rozpoznawalna.

Twoja ocena: oceń teraz
Aktualna ocena: 0 - 0 głosów